Carolus Victor do ściągnięcia

Życzę miłej lektury elektronicznej wersji mojej debiutanckiej powieści, zatytułowanej „Carolus Victor”. Teraz możesz przeczytać ją na swoim komputerze legalnie i za darmo.

Wstęp do wydania elektrycznego powieści „Carolus Victor”

(przepraszam, ale nie mogłem powstrzymać się przed użyciem słowa „wspakultura”)

Miła Czytelniczko, Miły Czytelniku!

Życzę miłej lektury elektronicznej wersji mojej debiutanckiej powieści, zatytułowanej „Carolus Victor”. Teraz możesz przeczytać ją na swoim komputerze legalnie i za darmo. Zdecydowałem się na opublikowanie jej w Internecie, gdyż uważam, że najlepszą reklamą książki jest jej treść. Po co kupować książkę nic nie wartą, nieciekawą, taką do której nie będzie się wracało? Jak inaczej przekonać się, czy książka jest warta zakupu niż czytając ją?

Jestem przekonany, że powszechna dostępność treści „Carolusa” zadziała na jego korzyść. Za wzór służyli mi muzycy Motörhead, Burzum i wielu innych zespołów, którzy wiedzą, że najlepszą reklamą dobrej twórczości jest ona sama i po premierze nowych albumów publikują je w Internecie za darmo.

Wydawnictwo Stapis, redakcja, korekta oraz, przede wszystkim, ilustratorka – Dorota Tylka wykonali kawał dobrej roboty. Ja też włożyłem w napisanie „Carolusa” mnóstwo pracy, która zresztą sprawiła mi ogromną radość. Jeśli jej owoce sprawiły przyjemność również Tobie – możesz zakupić książkę (jest pięknie wydana!) i polecić ją znajomym, rodzinie. Możesz podesłać link dalej, napisać o niej w Internecie.

Niech ta historia żyje. A razem z nią niech żyje wolna kultura, niezależna od grantów, układów, nagród, dotacji i stypendiów. Itede, itepe! Na pohybel wspakulturze!

E-book Carolus Victor do ściągnięca w formacie .pdf

Klik: Carolus Victor w formacie .pdf

 

Książkę możesz również zakupić:

Klik: W sklepie wydawnictwa Stapis

Klik: W księgarni wspinanie.pl

Klik: W księgarni taternik.org

Klik: W Sklepie Podróżnika

W Zakopanem w Księgarni Górskiej oraz kawiarni La Mano

Posted in Książki.